piątek, 13 września 2013

BingoSpa - sól do stóp zmęczonych

Uwielbiam wszelkiego rodzaju sole, szczególnie te, które pięknie pachną i zamknięte są w uroczych opakowaniach. Ta sól (nie ma się co oszukiwać) nie ma ładnego opakowania, a jej zapach nie zachwyca, ale za to efekty po jej zastosowaniu są mega pozytywne. Opakowanie jest średnie jeżeli chodzi o estetykę, spełnia za to swoje zadanie, dobrze chroni sól przed dostaniem się wilgoci, jest poręczne i nawet gdy spadnie na podłogę nic się z nim nie stanie :) Zapach jest bardzo, ale to bardzo intensywny, jeżeli ktoś chce oczyścić sobie drogi oddechowe wystarczy, że otworzy słoiczek z tą solą i mocno się zaciągnie jej zapachem ;) Ma mocny, mentolowy zapach. Na szczęście po wsypaniu jej do wody, zapach słabnie. 


Oto kilka informacji z opakowania, czyli właściwości, stosowanie i skład :)Sól kosztuje ok. 10 zł, czyli bardzo przyzwoicie i moim zdaniem idealnie sprawdza się latem, ponieważ daje efekt delikatnego chłodzenia. Obietnice producenta, faktycznie zostają spełnione sól delikatnie zmiękcza naskórek, odświeżą i daje uczucie odprężenia. Jest to naprawdę bardzo dobry produkt, jego plusem jest także to, że kryształki soli są bardzo drobne i szybko rozpuszczają się w wodzie. Na 100% procent jeszcze kiedyś wrócę do tego kosmetyku, jednak tym razem wybiorę sól z borowiną, która ma właściwości rozgrzewające - na zimę jak znalazł :)


Moja ocena to 5/5 - opakowanie nie zachwyca, ale przecież liczy się działanie :)

3 komentarze:

  1. Będę pamiętać o nim latem, bo wtedy mam największe problemy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaczęłam nie dawno używać kosmetyków tej marki. Soli nie miałam przyjemności jeszcze wypróbować, jestem chętna na nią.

    OdpowiedzUsuń
  3. Sol do stop to bardzo dobre rozwiazanie nawet przy przeziebieniu :) lubie czasem dac odpoczac swoim kopytkom.

    OdpowiedzUsuń