sobota, 10 sierpnia 2013

Zmywacz do paznokci w płatkach

Wczoraj były lakiery, a dziś co pozwoli pozbyć się ich z paznokci ;) Mówiąc krótko pachnący zmywacz do paznokci w płatkach bez acetonu. Do wyboru miałam cztery warianty zapachowe: truskawka, wanilia, kokos, borówka, zdecydowałam się na ten ostatni.


Opis producenta

Ktoś zjadł "p" w wyrazie zapach i spację przed "łatwy" ;)

Moja opinia

Opakowanie
Małe plastikowe pudełko mieszczące 32 płatki, bardzo poręczne i solidnie wykonane. Nakrętka dobrze się dokręca, przez co produkt jest odpowiednio chroniony. Zapach
Prawdziwej borówki na pewno nie przypomina, zapach jest bardzo słodki i dosyć chemiczny. Bliżej mu do cukierków niż owoców.
Forma
To chyba największy plus tego produktu. Płatki zamknięte w małym "słoiczku" to świetna opcja szczególnie jeżeli wybieramy się w podróż. Zmywacz w tej postaci nie zajmuje dużo miejsca, a podczas transportu nie ma ryzyka, że wyleje nam się gdzieś w torbie czy kosmetyczce. Bardzo wygodny patent :)
Stosowanie
Proste w przypadku zwykłych lakierów do paznokci, bez bajerów. Wraz z pojawieniem się brokatu czy innych dodatków w lakierze pojawia się problem. Jeden płatek spokojnie wystarczy na zmycie lakieru z paznokci jednej dłoni. Jest to zatem produkt wydajny. 
Tak sobie poradził z wczorajszym zdobieniem na paznokciach.
Jak widać lakier usunął bardzo dobrze, zdobień niestety nie. Z piaskowymi i brokatowymi lakierami też raczej będzie miał problem.

Cena
4,99 zł
Efekty po zastosowaniu
Jak już wspomniałam zmywacz ten bardzo dobrze radzi sobie z tradycyjnymi lakierami, w przypadku lakieru z "dodatkami" koszmarnie. Po jego zastosowaniu paznokcie są natłuszczone, tak jakby były posmarowane oliwką. Produkt ten pozostawia zapach, któremu do borówki daleko, ale na pewno jest lepszy od acetonu.
Ocena
4/5
Minusem jest właściwie tylko to, że nie radzi sobie ze wszystkimi lakierami.

Miałyście może okazję stosować zmywacz  w takiej formie? Jakie są Wasze opinie?
Czekam na Wasze komentarze :)

2 komentarze:

  1. zastanawialam sie nad nim, ale jednak nie jest mi potrzebny :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gdybyś jednak zmieniła zdanie będą dostępne od 14.08 w Biedronce za 3,99 zł :)Do wyboru jest 6 zapachów.

      Usuń