sobota, 24 sierpnia 2013

D. recenzuje - antyperspirant Gillette Pro vs. Gillette Professional Power

Wiem, że recenzje z tego cyklu miały się ukazywać częściej i w miarę regularnie, ale przez różne zawirowania niestety wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że uda mi się to zmienić. Chciałabym żeby tego typu wpisy pojawiały się na blogu przynajmniej raz w miesiącu. Dziś możecie przeczytać kilka słów na temat antyperspirantów Gillette. Mój D. używa tylko i wyłącznie antyperspirantów w żelu lub kremie, nie toleruje kulek, sztyftów i sprayu. Zawsze kupował Gillette Pro w żelu, z którego był mega zadowolony. Miał praktycznie same plusy:
+ skutecznie chroni przed potem i przykrym zapachem
+ wygodne i praktyczne opakowanie
+ łatwa aplikacja
+ przyjemny, świeży zapach
+ przystępna cena ok. 11 zł / 70 zł
Niestety ma jedną wadę, w kontakcie z tkaniną (kiedy jeszcze dokładnie nie wyschnie na skórze), odbarwia ją. Jest to spory problem, wiadomo nie raz człowiek się spieszy i nie chce sobie zniszczyć ciuchów. Niestety odbarwienia i plamy od tego antypersiprantu są już nie do usunięcia.
W ogólnym rozrachunku można mu dać ocenę 3/5


Ostatnio przekonałam mojego D. do zmiany przyzwyczajenia i kupił sobie inną wersję antyperspirantu Gillette. 

Gillette Professional Power Cool Wave
Dezodorant antyperspiracyjny w kremie Gillette Professional Power zapewnia ekstremalną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i potem, dzięki czemu możesz pozostać profesjonalistą w każdej sytuacji. Zawarty w dezodorancie 'Proactive System' reaguje na temperaturę  Twojego ciała  chroniąc Cię wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Ochronne działanie dezodorantu trwające przez ponad 24 godziny zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.
Sposób użycia: Do zastosowania tylko pod pachami. Dla najlepszego rezultatu przekręć pokrętło trzy razy i zastosuj pod pachami, wieczorem, przed snem. Wcierać aż do całkowitego wchłonięcia.


Opinia D. o kosmetyku
Opakowanie - solidnie wykonane i poręczne, pojemność 45 ml, czyli o wiele mniejsza od poprzedniego antyperspirantu Gillette Pro.


Zapach - typowy dla męskich kosmetyków, średnio intensywny.
Konsystencja i kolor - biały krem.


Stosowanie - bezproblemowe, dzięki opakowaniu można odpowiednio dozować produkt
Cena - 9,99 zł (z kodem rabatowym Rossnet w drogerii Rossmann), normalnie ok. 15 zł.
Efekty - spełnia swoją funkcję, dobrze chroni przed potem i przykrym zapachem. Przy wieczornym zastosowaniu następnego dnia nie zostawia żadnych śladów na ubraniu. Może jego pojemność jest mniejsza i cena wyższa, ale przynajmniej ubrania są bezpieczne. Warto go kupić!
Ocena końcowa 5/5

2 komentarze:

  1. Najlepszy dezodorant jaki używałem - szkoda tylko, że właśnie znika ze sklepów...

    OdpowiedzUsuń
  2. No właśnie szkoda... Kiedyś był w kremie old spice, potem "nasz" gillette, ciekawe czy coś będzie teraz...

    OdpowiedzUsuń