piątek, 29 marca 2013

Visaxinum - recenzja

Od pewnego czasu na mojej skórze zaczęły pojawiać się różnego rodzaju krostki, wypryski - po prostu przestała wyglądać zdrowo. Poza różnego rodzaju preparatami zewnętrznymi - kremy, maseczki, żele itp. postanowiłam zacząć łykać jakiś suplement diety, który pomoże jej od wewnątrz. 
Zdecydowałam się na Visaxinum.

Opis producenta
Składniki Visaxinum, wykazują działanie oczyszczające, ochronne i antyoksydacyjne, 
pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry.

Wyciąg z fiołka trójbarwnego zawiera związki flawonoidowe, między innymi rutynę. Wpływa korzystnie na stan skóry, poprawia kondycję skóry suchej. Dba od wewnątrz o zdrowie i prawidłowy wygląd skóry.
Laktoferyna jest białkiem wielofunkcyjnym występującym w wydzielinach ustrojowych.
Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego posiada właściwości przeciwutleniające. Dodatkowo wykazuje działanie oczyszczające i pomaga w wydalaniu zbędnych produktów przemiany materii.
Witamina PP pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych i zdrowej skóry.
Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, syntezie DNA i białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych. Cynk pomaga zachować zdrową skórę, chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo bierze udział w procesie podziału komórek.
Wyciąg z zielonej herbaty dzięki właściwościom antyoksydacyjnym ogranicza działanie wolnych rodników i ich niekorzystny wpływ na komórki całego organizmu.
Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmy energetycznego.

Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Moja opinia
Obecnie rozpoczęłam drugą kurację. Jednak już po miesięcznym stosowaniu kondycja mojej skóry znacznie się poprawiła. Co najważniejsze wygląda zdrowiej i ma ładniejszy odcień. Większość małych krostek na czole zniknęła. Nadal co jakiś czas pojawia się wyprysk, ale znika szybciej i nie pozostają po nim ślady. 
Zapewne gdybym miała poważniejsze problemy ze skórą skorzystałabym z porad dermatologa i stosowałabym zapewne zupełnie inne preparaty, natomiast w obecnej sytuacji tabletki te sprawdziły się rewelacyjnie :)
Ich stosowanie jest bardzo wygodne - wystarczy łyknąć jedną tabletkę dziennie i już :)
Co ważne Visaxinum nie należy do drogich suplementów diety. Małe opakowanie (30 tabletek) kosztuje ok. 18 zł, natomiast duże (60 tabletek) ok. 27 zł.


Produkt ten w ogólnym rozrachunku oceniam na 5 :)

1 komentarz: